Ministranci
24 kwietnia 2017
Intencje Mszy Świętej
21 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 22 kwietnia 2018 r.

4 Niedziela Wielkanocna

 

 • Kościół przeżywa dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Włączmy się całym sercem w to wołanie Kościoła, aby Pan posłał nowych robotników do swojej winnicy.
 • W poniedziałek, 23 kwietnia będziemy obchodzić uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Zwracajmy się z gorącą modlitwą przez orędownictwo św. Wojciecha, aby jego ofiara ciągle ożywiała wiarę i sumienie Polaków.
 • W środę, 25 kwietnia obchodzimy święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to dzień imienin Księdza Proboszcza. O godz. 19.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. koncelebrowana przez księży naszego dekanatu i księży gości w intencji Księdza Proboszcza w dniu imienin. Serdecznie wszystkich zapraszamy i zachęcamy do modlitwy! We wtorek przez wstawiennictwo św. Marka modlimy się także o dobre urodzaje i o błogosławieństwo dla pracujących na roli. Po Mszy św. o godz. 18.00 i 19.00 zostaną poświęcone ziemniaki.
 • Spotkania grup parafialnych:
  • w czwartek po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego;
 • również w czwartek o godz. 19.00 próba Scholi Parafialnej;
 • w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Tematem spotkania będzie „Jezus Dobry Pasterz i Jego Owczarnia” (J 10, 11 – 18).
 • Dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. będą miały w tym tygodniu próby liturgiczne we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Prosimy wszystkich o obecność i punktualność!
 • Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół rodzinom, które w ubiegłym tygodniu pracowały. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła kolejne 5 rodzin z ul. Ks. Ściegiennego w piątek po Mszy Św. o godz. 18.00.
 • Z całego serca dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu złożyliście na budowę naszego kościoła!
 • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej!

 

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA!

 

SOLENIZANTOM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA

i WYPRASZAMY WSTAWIĘNNICTWA

ICH ŚWIĘTYCH PATRONÓW!