24 kwietnia 2017
Intencje Mszy Świętej
21 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 19 sierpnia 2018 r.

• Przeżywamy XX niedzielę zwykłą w ciągu roku. W maryjnym miesiącu sierpniu pamiętajmy szczególnie o modlitwie w intencji trzeźwości naszego Narodu.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • w poniedziałek – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
  • we wtorek – św. Piusa X, papieża;
  • w środę – Najśw. Maryi Panny Królowej;
  • w piątek – Św. Bartłomieja Apostoła;
  • Zapraszamy do udziału w tradycyjnych nabożeństwach:
  • w środę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w piątek zaś Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia będziemy przeżywali Uroczystość NMP Częstochowskiej, której Cudowny Wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków.
  • W naszym dekanacie w tym dniu Parafia w Dębskiej Woli obchodzi swój Odpust. Suma odpustowa o godz. 11.30.
  • Również w przyszłą niedzielę w Morawicy odbędzie się Dzień Dziękczynienia za tegoroczne zbiory. Gminne Dożynki rozpoczną się Mszą św., która zostanie odprawiona w kościele w Morawicy o godz. 12.00.
  • Serdecznie dziękujemy Parom Młodym z dnia wczorajszego za kwiaty, które zdobią nasz kościół.
  • Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła 5 rodzin z ul. Jana Pawła II od numerów końcowych w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Z całego serca dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu złożyliście na budowę naszego kościoła! Szczególnie dziękujemy tym rodzinom, które co miesiąc składają zadeklarowane przez siebie ofiary!

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO CZASU WAKACJI!

SOLENIZANTOM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA

i WYPRASZAMY WSTAWIĘNNICTWA