24 kwietnia 2017
Intencje Mszy Świętej
21 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 17 czerwca 2018 r.

XI Niedziela Zwykła

• Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
  • Zbliża się koniec Roku Szkolnego i Katechetycznego. Przypominamy dzieciom i młodzieży szkolnej oraz rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane łaski, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach.
  • W piątek, 22 czerwca – zakończenie Roku Szkolnego. Wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wraz z rodzicami i nauczycielami zapraszamy na uroczystą Mszę św. dziękczynną, którą odprawimy o godz. 10.00.

Okazja do Spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 17.00 do 18.00.

Zakończenie Roku Szkolnego w szkole: dla Gimnazjum i klas VII SP o godz. 8.00, dla klas I – VI SP o godz. 11.15.

• Ministrantów oraz scholę zapraszamy na ostatnie spotkanie przed wakacjami połączone z ogniskiem w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  • W liturgii Kościoła przypada tym tygodniu:
    • w czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  • W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Tematem spotkania będzie Przypowieść o zasiewie (Mk 4, 26-34).
  • Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół rodzinom, które w ubiegłym tygodniu pracowały. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła kolejne 5 rodzin z ul. Ks. Ściegiennego w piątek po Mszy św. o godz. 18.00
  • Z całego serca dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu złożyliście na budowę naszego kościoła!
  • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej!

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA!